producenci myjni bezdotykowej

Polski producent myjni bezdotykowych - oferty lokalnych producentów

Pomimo, że z roku na rok w Polsce przybywa obiektów ze stanowiskami myjącymi to rynek jest tylko z pozoru nasycony. Wciąż można znaleźć dobrą lokalizację pod myjnie. Istotny dla inwestora jest jednak wybór firmy oferującej najwyższej jakości technologię mycia. Przedstawiamy przegląd polskich producentów myjni.

F1CarWash

F1CarWash to marka należąca do działającej w Polsce od 1999 roku spółki F1 Industries. W jej ofercie znajdują się nowoczesne myjnie bezdotykowe. Firma zajmuje się produkcją, a następnie dystrybucją automatycznych systemów dedykowanych do pojazdów nie tylko osobowych, ale i ciężarowych.

Firma realizuje inwestycje w myjnie bezdotykową pod tzw. klucz, czyli zajmuje się wyborem lokalizacji, sprawdzeniem formalno-prawnych możliwości danej nieruchomości, projektem i budową obiektu oraz wsparciem z zakresu marketingu.

F1CarWash proponuje dwa rozwiązania technologiczne:

 • technologia kontenerowa

myjnia carwash

źródło: https://f1carwash.pl/pl

 • technologia modułowa

myjnia carwash2

źródło: https://f1carwash.pl/pl

Myjnie tego producenta posiadają 4 podstawowe programy mycia oraz 2 dodatkowe:

 1. oprysk wstępny - aktywna piana (opcja dodatkowa),

 2. szczotki z aktywną pianą (opcja dodatkowa),

 3. mycie zasadnicze

 4. płukanie

 5. woskowanie

 6. płukanie końcowe i nabłyszczanie

Sultof

To firma działająca na rynku już od 1991 roku, a jej specjalizacją jest produkcja, sprzedaż oraz montaż myjni przeznaczonych do wszystkich typów pojazdów, odkurzaczy, oczyszczalni ścieków czy dyspenserów. Sultof na swojej stronie internetowej podaje, że na ten moment zainstalował około 400 myjni w Polsce, na Białorusi i Ukrainie.

Ponadto firma współpracuje od wielu lat z spółką Istobal. Sultof wprowadził na polski rynek myjnie tunelowe i bramowe tego hiszpańskiego producenta. W ofercie firmy są również akcesoria dedykowane do ręcznych myjni, m.in. odkurzacze, agregaty wysokociśnieniowe, czy systemy dozujące.

W ofercie Sultof znajdują się:

 • myjnie bezdotykowe: modułowe, kontenerowe

myjnia sultof

źródło: http://www.sultof.pl

 • myjnie automatyczne portalowe

myjnia sultof 2

źródło: http://www.sultof.pl

 • myjnie automatyczne tunelowe

myjnia sultof 3

źródło: http://www.sultof.pl

 • myjnie ciężarowe i przemysłowe

myjnia sultof 4

źródło: http://www.sultof.pl

 • myjnie kół i podwozi

myjnia sultof 5

źródło: http://www.sultof.pl

 • myjnie tramwajów i pociągów

myjnia sultof 6

źródło: http://www.sultof.pl

W ofercie Sultof są także akcesoria dedykowane do poszczególnych rodzajów myjni, chemia i części zamienne.

Adbud

Ta działająca od 2005 roku firma to nie tylko produkcja myjni. Posiada nie tylko własny park maszynowy, ale i także ekipy budowlane i instalacyjne. Świadczy również inne usługi, m.in. układanie kostki brukowej, przyłącza mediów, wykopy pod sieć wodno-kanalizacyjną. Adbud proponuje myjnie bezdotykowe kontenerowe w wersji premium oraz standard.


myjnia adbud

źródło: https://adbudmyjnie.pl


Firma oferuje kompleksową usługę w zakresie myjni bezdotykowej, tj. od prac ziemnych po technologię myjącą. Prowadzi także sklep, w którym można nabyć chemię, części zamienne oraz akcesoria do myjni samochodowych.

Redconst

Redconst istnieje od 2012 roku i oferuje kompleksową budowę myjni: biznesplan, pozwolenia i lokalizacja, budowa, technologia, wyposażenie, serwis. Firma posiada także własne działki przeznaczone pod budowę bezdotykowej myjni oraz przyjmuje zlecenia tylko na wybrane etapy budowy obiektu. Twórcą marki jest Marcin Orlik, właściciel kilku myjni samochodowych.

myjnia redconst

źródło: https://redconst.pl/

W swojej ofercie Redconst ma myjnie kontenerowe i modułowe, które są dopasowywane do oczekiwań i potrzeb klienta.

Tixewash

Pod tą nazwą firma działa od 2011 roku, a jej specjalizacją jest projektowanie oraz produkcja myjni samochodowych. Tixewash proponuje technologię mycia proszkowego oraz technologię bazującą na chemii w postaci płynnej.

myjnia tixewash

źródło: http://www.tixexpress.pl

Myjnie z serii TixExpress są minimalistyczne, ale ich konstrukcja ma spore możliwości rozbudowy. Obiekty te są wyposażone w 10 innowacyjnych systemów, m.in. ogrzewanie stanowisk myjących. Z kolei oferowane przez firmę myjnie TixeRapid cechują się ciekawym kształtem i są dedykowane dla niewielkich lokalizacji.

CW CONSULTING

Firma CW CONSULTING swoją działalność rozpoczęła w 2005 roku. Jest przedstawicielem w Polsce takich marek jak Nilfisk ALTO CarWash Division oraz Tammermatic Group. Przedsiębiorstwo zajmuje się konfiguracją, sprzedażą, budową oraz serwisem produktów wspomnianych marek, czyli urządzeń i rozwiązań wysokociśnieniowych.

W ofercie znajdują się:

 • myjnie modułowe

myjnia cw

źródło: https://cwconsulting.pl/

 • myjnie kontenerowe

myjnia cw 2

źródło: https://cwconsulting.pl/

 • myjnie automatyczne

  Firma proponuje myjnie specjalistyczne, myjnie automatyczne LKW, myjnie portalowe PKW oraz myjnie szynowe.

myjnia cw 3

źródło: https://cwconsulting.pl/

CW Consulting zajmuje się także sprzedażą akcesoriów, chemii samochodowej, separatorów, samoobsługowych automatów parowych oraz wyposażenia warsztatu.

Mtech

Firma Mtech ma piętnastoletnie doświadczenie w branży myjni samochodowych. Inwestycje realizuje w sposób kompleksowy - od projektu i budowy obiektu po dostarczenie dodatkowego wyposażenia myjni lub częściowy - dostarczając samą technologię mycia. W ofercie Mtech znajdziemy:

 • myjnie bezdotykowe (płynna lub proszkowa technologia aplikacja chemii)

 • portal bezdotykowy

 • myjnie portalowe

 • myjnie specjalne

 • akcesoria

Ponadto ten producent proponuje także rozbudowę czy modernizację istniejących już obiektów, np. budowa kolejnego stanowiska myjącego, wyposażenie w dodatkowe programy mycia czy instalację czytnika kart płatniczych.

myjnia mtech

źródło: http://mtechpolska.pl/

MtAutomatic

MtAutomatic zajmuje się produkcją oraz sprzedażą myjni samoobsługowych, myjni przeznaczonych dla pojazdów wielkogabarytowych oraz kontenerów wykonanych z nierdzewnej stali i wyposażenia myjni.

W ofercie firmy są myjnie:

 • modułowe
 • kontenerowe
 • specjalne

źródło: http://mtautomatic.pl/

MtAutomatic prowadzi także sprzedaż takich produktów jak: rozmieniarka monet, ramię obrotowe, odbojnice stalowe.

Producenci myjni samochodowych

Producent Prace budowlane Możliwość leasingu Obszar działalności Rok powstania Siedziba firmy

F1CarWash

cała Polska 1999

Poznań

Sultof

cała Polska 1991

Warszawa

Adbud

cała Polska 2005

Nowe Kozłowo

Redconst

dolnośląskie, śląskie, opolskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie 2012

Jastrzębie Zdrój

Tixewash

cała Polska 2011

Góra Kalwaria

CW Consulting

cała Polska 2005

Włocławek

Mtech

cała Polska 2010

Szczecin

mtAutomatic

cała Polska 2012

Sieradz

źródło: materiały własne redakcji, na podstawie informacji na stronach www producentów

porownajmyjnie.pl - :name - redaktor

Redakcja porownajmyjnie.pl

Zespół naszego portalu od 2015 roku zdobywa i poszerza wiedzę na temat rynku usług mycia bezdotykowego w Polsce. Zauważamy, że cieszy się on sporym zainteresowaniem zarówno ze strony polskich jak i zagranicznych inwestorów. Koncentrujemy się na analizie rynku producentów technologii, preferencji potencjalnych inwestorów jak i analizujemy zachowania finalnych użytkowników myjni. Chętnie dzielimy się zdobytą wiedzą na temat rentowności biznesu, jak i samych procedur od decyzji po otwarcie i eksploatację myjni.

Średnia ocena: 4.57

Czytaj także

koszt budowy myjni bezdotykowej

Koszt budowy myjni bezdotykowej – kalkulator rentowności

Zastanawiasz się, czy myjnia samoobsługowa to opłacalny biznes? Sprawdź, jaki jest koszt budowy myjni bezdotykowej i na jakie zyski możesz liczyć! Dowiedz się ile kosztuje mycie au...
myjnia samochodowa koszt budowy

Myjnia samochodowa sprawdź koszt budowy, porównaj oferty 5 producentów

Myjnia samochodowa koszt budowy – zobacz ile kosztuje czterostanowiskowa myjnia bezdotykowa. Sprawdź najlepsze oferty producentów myjni w Polsce!...
myjnia tir

Myjnia TIR - najbardziej dochodowy rodzaj myjni!

Najdroższy rodzaj myjni samochodowej to właśnie myjnia tir, który jednak przynosi największe zyski inwestorom. Dowiedz się więcej o tym biznesie!...
budowa myjni bezdotykowej krok po kroku

Ważne: Budowa myjni bezdotykowej KROK po KROKU. Sprawdź!

Podjąłeś decyzje o inwestycji w myjnie bezdotykową? Sprawdź jak wygląda budowa myjni bezdotykowej krok po kroku by nie popełnić żadnego błędu!...
myjnia samoobsługowa

Myjnia samoobsługowa modułowa czy kontenerowa? Sprawdź która lepsza!

Myjnia samoobsługowa modułowa czy myjnia samoobsługowa kontenerowa? Zastanawiasz się którą wybrać? Z nami dowiesz się która z nich będzie najlepszą inwestycją! Jeśli chcesz zainwes...
myjnie samoobsługowe

Otwierasz myjnie samoobsługowe? Zobacz jakie lokalizacje potrzebujesz!

Jesteś inwestorem i szukasz działki pod myjnie samoobsługowe? Na te cechy musisz zwrócić szczególną uwagę przed rozpoczęciem inwestycji. Dzięki nam dowiesz się jaka lokalizacja będ...