myjnia samochodowa koszt budowy

Myjnia samochodowa sprawdź koszt budowy, porównaj oferty 5 producentów

Myjnia to bez wątpienia opłacalny biznes, który jednak wymaga od inwestora sporego wkładu finansowego. Przeprowadziliśmy badanie typu Tajemniczy Klient i uzyskaliśmy wyceny kilku producentów na myjnię bezdotykową w najpopularniejszej wersji: kontenerowej 4-stanowiskowej.

Wycena myjni kontenerowej 4-stanowiskowej

porównanie cen producentów

* 4 – 4 stanowiska zadaszone; 3+1 – 3 stanowiska zadaszone+1 niezadaszone

Myjnia samochodowa: koszt budowy

Cena proponowana przez producenta nr 1 obejmuje myjnie bezdotykową czterostanowiskową, kocioł kondensacyjny, transport do klienta oraz instalację urządzenia.

Producent nr 2 w ramach ceny bazowej oferuje technikę myjąca, która zawiera 5 programów mycia (standardowo producenci proponują 4 programy), ramiona obrotowe, lance z systemem przeciwzamrożeniowym, pulpity sterowania oraz piec. W ramach ceny jest również konstrukcja myjni, czyli: kontener techniczny, wiata stalowa, attyka aluminiowa, posadzki myjni, instalacje grzewcze i wodno-ściekowe oraz prace ziemne pod płytą myjni oraz wykonanie wylewki pod kontenerem. Gratis klient otrzymuje oświetlenie LED stanowisk. Za transport techniki myjącej i wiaty oraz ich montaż trzeba dodatkowo zapłacić 12 000 zł netto.

Oferta producenta nr 3 zawiera system myjący (m.in. 5 podstawowych programów mycia: oprysk felg, mycie zasadnicze, płukanie, woskowanie, nabłyszczanie; kontener techniczny; kocioł kondensacyjny; panele kontrolne; system odmrażania posadzki, zadaszenie stanowisk myjących oraz projekt do adaptacji.


Wypełnij formularz i porównaj do 5 ofert na myjnie bezdotykową


Z kolei producent nr 4 w cenie myjni proponuje: technologię myjni (w tym m.in. kontener, piec grzewczy atmosferyczny, system anty-mrozu, system sterowania, 5 programów mycia, instalacje wodną, projekt budowlany myjni), posadzkę myjni, konstrukcję myjni oraz attykę.

Producent nr 5 w swojej ofercie zawarł m.in.: 3 stanowiska zadaszone + 1 otwarte, 4 programy mycia, kontener z rozmieniarką, panele sterujące, wiatę, 2 uchwyty do dywaników/stanowisko, kocioł grzewczy, automatyczny system antyzamarzaniowy oraz oświetlenie stanowisk.

Dodatkowo płatne opcje myjni

Producenci myjni samochodowych oferują szeroką gamę dodatkowych opcji, które sprawiają, że usługa mycia staje się kompleksowa i zwiększa komfort klientów. Najczęściej wybierane przez inwestorów akcesoria do myjni to odkurzacz, dodatkowe programy mycia, system płatności kartą, rozmieniarka banknotów, ledowe oświetlenie stanowisk myjących.

ceny dodatków

Wsparcie proponowane przez producentów

Negocjując warunki współpracy warto zapytać czy inwestor może liczyć na dodatkowe wsparcie. Producenci ze swojej strony mogą zaoferować ulotki, banery, znaki dojazdowe szkolenia pracowników, fachowe doradztwo, przeglądy techniki myjącej czy serwis.

porownajmyjnie.pl - :name - redaktor

Redakcja porownajmyjnie.pl

Zespół naszego portalu od 2015 roku zdobywa i poszerza wiedzę na temat rynku usług mycia bezdotykowego w Polsce. Zauważamy, że cieszy się on sporym zainteresowaniem zarówno ze strony polskich jak i zagranicznych inwestorów. Koncentrujemy się na analizie rynku producentów technologii, preferencji potencjalnych inwestorów jak i analizujemy zachowania finalnych użytkowników myjni. Chętnie dzielimy się zdobytą wiedzą na temat rentowności biznesu, jak i samych procedur od decyzji po otwarcie i eksploatację myjni.

Średnia ocena: 4.38

Czytaj także

myjnia samoobsługowa

Myjnia samoobsługowa modułowa czy kontenerowa? Sprawdź która lepsza!

Myjnia samoobsługowa modułowa czy myjnia samoobsługowa kontenerowa? Zastanawiasz się którą wybrać? Z nami dowiesz się która z nich będzie najlepszą inwestycją! Jeśli chcesz zainwes...
myjnia samochodowa jak otworzyć

Myjnia samochodowa jak otworzyć ją krok po kroku? Sprawdź szczegóły!

Myjnia samochodowa jak otworzyć ją krok po kroku nie popełniając błędów. Sprawdź jak wygląda proces inwestycji w myjnię samochodową. Dowiedz się jakie są poszczególne etapy budowy....
Myjnia bezdotykowa cena

Myjnia bezdotykowa cena – sprawdź jak wyglądają koszty technologii

Zastanawiasz się nad inwestycją we własną myjnię samoobsługową? Dowiedz się, od czego zależy - myjnia bezdotykowa cena elementów technologii. Zobacz, które opcje doposażenia najbar...
myjnia bezdotykowa koszt

Myjnia bezdotykowa koszt budowy i elementów wyposażenia.

Myjnia bezdotykowa koszt budowy zależy od kilku czynników. Sprawdź jaki będzie całkowity koszt wszystkich elementów Twojej myjni bezdotykowej i ile powinien wynosić Twój budżet! Pr...
koszt budowy myjni bezdotykowej

Koszt budowy myjni bezdotykowej – kalkulator rentowności

Zastanawiasz się, czy myjnia samoobsługowa to opłacalny biznes? Sprawdź, jaki jest koszt budowy myjni bezdotykowej i na jakie zyski możesz liczyć! Dowiedz się ile kosztuje mycie au...
producenci myjni bezdotykowej

Polski producent myjni bezdotykowych - oferty lokalnych producentów

Polski rynek myjni samochodowych nie jest jeszcze nasycony. Kluczem do sukcesu jest wybór firmy oferującej technologię. Czym powinien cechować się godny zaufania producent myjni be...