Koszt inwestycji niższy
nawet o

25%

Pierwsze oferty otrzymasz
w ciągu

48h

Nasze usługi sa bezpłatne

0 zł

Wypełniasz jeden formularz
otrzymujesz

3 ofert

Myjnie bezdotykowe
to świetny pomysł na biznes.

Porównaj oferty
kilku producentów
i wybierz najlepszą

 • Otrzymasz ofertę
  nawet od 3 producentów z Polskiego rynku, którzy spełniają Twoje oczekiwania
 • Porównaj kilka ofert i wybierz najlepszą z nich
 • 100% online
 • 100% bez zobowiązań

Jakim typem myjni jesteś zainteresowny?


Ile stanowisk potrzebujesz?


Czy myjnia ma posiadać dodatkowe stanowisko niezadaszone?


Czy posiadasz własną lokalizację?


Jakimi opcjami dodatkowymi jesteś zainteresowany?

Super! Mamy dla Ciebie oferty!

Jeszcze jeden krok:

Podaj dane, żebyśmy mogli je do Ciebie wysłać

Imię i nazwisko


Numer telefonu


Adres e-mail


Podaj kod pocztowy inwestycji

Technologia

Ogrzewanie

Czynniki takie jak wielkość poboru ciepłej wody w poszczególnych programach mycia, ilość stanowisk czy dbałość o ekologię mają ogromny wpływ na dobór systemu ogrzewania myjni. Producenci myjni w swojej ofercie posiadają najpopularniejsze metody ogrzewania: olejowe, gazowe oraz elektryczne. Coraz bardziej popularne stają się ekologiczne systemy grzewcze jak pellet czy panele słoneczne.

Konstrukcja

Na rynku dominują konstrukcje wykonane ze stalowych rur i ceowników cynkowanych ogniowo. Cynkowanie przedłuża żywotność konstrukcji zapobiegając korozji. W opcjach dodatkowych Inwestor może dodać obudowę zewnętrznych słupów wiaty.

Attyka

Konstrukcja wykonana z aluminium i ocynkowana co dobrze chroni ją przed negatywnym działaniem warunków atmosferycznych. Na attyce często montowane są elementy wykonane z pleksy jak np.: logo czy napis "myjnia bezdotykowa". Większość producentów oferuje attykę z podświetleniem w technologii LED.

Dach

Dach trapezowy ze stali ocynkowanej ogniowo jest najczęściej spotykanym dachem na myjniach bezdotykowych. Niektórzy producenci oferują także dachy wykonane z światłoprzepuszczalnego poliwęglanu komorowego, który łączy w sobie lekkość, wytrzymałość techniczną i odporność termiczną.

Kontener

Myjnie kontenerowe przeznaczone są dla myjni o dużym i średnim natężeniu ruchu, ulokowanych w dużych miejscowościach przy osiedlach czy supermarketach. W kontenerze technologicznym znajduje się system sterowania, ogrzewania, dozowania środków chemicznych itp..Pełni on także funkcję magazynową.

Ścianki

Największą popularnością cieszą się banery dwustronne zawierające instrukcję obsługi oraz logo i kolorystykę stosowaną przez producenta. Warto zwrócić uwagę, czy ścianki są podświetlane, co zdecydowanie wpływa na widoczność myjni po zmroku. Niektórzy z producentów oferują za dodatkową opłatą ścianki wykonane z poliwęglanu komorowego.

Systemy płatności

Na jednej myjni można zastosować kilka metod płatności dostępnych na rynku. Największą popularnością cieszą się płatności gotówkowe dostępne niemal na każdej myjni. Klienci myjni coraz chętniej korzystają także z metod bezdotykowych jak płatność kartą czy płatność za pośrednictwem aplikacji. Inwestor sam decyduje, czy na myjni będą dostępne płatności dedykowane właścicielom flot jak np.: klucz.

Rozmieniarka

Szczególną uwagę należy zwrócić na rozmieniarki posiadające automatyczny i bezpieczny system zasysania monet z paneli sterujących do sejfu znajdującego się w kontenerze technicznym. Na rynku funkcjonuje także system obiegu monet transportowanych z paneli operatorskich.

Panele operatorskie

Standardem są panele wykonane ze stali nierdzewnej odpornej na warunki atmosferyczne. Producenci zapewniają, że panele zabezpieczone są przed wilgocią oraz mrozem. Panele posiadają wyświetlacze informujące o programie czasie, wrzutnik monet, przyciski wyboru programów a niekiedy także podświetlenie LED.

Programy mycia

Najbardziej popularne programy mycia myjni bezdotykowych to: mycie z mikroproszkiem, pianowanie, mycie szczotką z aktywną pianą, spłukiwanie czystą wodą, woskowanie i nabłyszczanie. Dodatkowym programem w ofercie większości producentów jest oprysk felg pomagający usunąć nagar i naloty z klocków hamulcowych.

Zdalne zarządzanie myjnią

Producenci myjni także idą z duchem czasu i oferują Inwestorom możliwość kontrolowania myjni przez Internet lub z poziomy dedykowanej aplikacji na telefon typu smartphon. Zakres zarządzania jest inny u każdego z producentów, więc wato zapytać o taką opcję podczas rozmowy z przedstawicielem firmy.

Stanowisko zewnętrzne

Jest to niezależne stanowisko mycia dla pojazdów pozawymiarowych, które cechuje brak zadaszenia. Proces mycia wykonuje się za pomocą ramienia obrotowego, którego wysokość może być dopasowana do preferencji Inwestora.

System rozmrażania posadzki

Przydatny podczas zimy, gdy temperatura spada poniżej zera. System zapobiega oblodzeniu powierzchni posadzki na stanowiskach mycia. Niektóre systemy oferowane przez producentów załączają się automatycznie przy obniżonej temperaturze.

Technologia myjni bezdotykowych
budowa i wyposażenie myjni

Pierwsza oferta nawet w

48 godzin

na budowę i wyposażenie myjni

Producenci

ADBUD

Adbudmyjnie to wiodący producent profesjonalnych myjni bezdotykowych. Zespół specjalistów wykonuje wszystkie niezbędne prace od ziemnych poprzez spawanie konstrukcji aż po technolo...

Tixewash Polska

Tixewash Polska została założona w 2001 roku, oferuje technologię myjni samoobsługowych kładąc szczególny nacisk na ekologię. Szampony myjące promowane na myjniach Tixexpress są...


RedConst

Od 2012 roku firma buduje i rozwija automatyczne myjnie bezdotykowe dla siebie oraz dla swoich klientów. Firma RedConst wybudowała już ponad 50 myjni, a Marcin Orlik, twórca marki,...

MTech Polska S.C.

MTech działa na rynku od 2010 r. i w tym czasie dostarczył już swoim Klientom ponad 500 różnych maszyn i urządzeń. Stale rozwijaj i udoskonala swoje technologie, aby sprawdzały się...

Wash Partner

Wash Partner jest wyłącznym dystrybutorem Coleman Hanna – czołowego producenta myjni z 50-cio letnim doświadczeniem obecnego na rynkach ponad 65-ciu krajów. Wash Partner jest ta...


CW CONSULTING

Jedna z niewielu firm na polskim rynku, która oferuje klientom rozwiązania uszyte na miarę ich potrzeb. Podejmują się nawet najbardziej nietypowych realizacji. W ofercie tej fir...


SULTOF

Firma SULTOF Sp. z o.o. powstała w 1991 roku. Specjalizuje się w produkcji, sprzedaży i instalacji: myjni do wszystkich typów pojazdów (w tym także do pojazdów szynowych), oczys...


Corrimex

CORRIMEX Sp. j. jest polską firmą, która od 1990 roku zajmuje się sprzedażą i serwisem myjni bezdotykowych oraz automatycznych. Firma ma swoją siedzibę w Łomiankach oraz biura w Po...

Euro-Ekol

Firma EURO-EKOL powstała w 1996 roku i mieści się w Łodzi. Początkowo skoncentrowana była na sprzedaży portalowych myjni szczotkowych. Od 2000 roku obserwując wzrost zainteresowani...

P.H.U. MAYCO WASHTEC

MAYCO – WashTec od 1991 roku specjalizuje się w sprzedaży, montażu i serwisie myjni. Jest też autoryzowanym dealerem niemieckiego producenta firmy WashTec Cleaning Technology GmbH ...

ABOX System

Początek działalności marki ABOX System miał miejsce na terenie Hiszpanii w 1983 roku. Natomiast spółka rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku w 2008 roku, kiedy to na treni...

Wypełnij formularz i otrzymaj
nawet do 5 ofert od producentów

Blog

myjnie bezdotykowe

Poznaj zalety i wady jakie cechują myjnie bezdotykowe

Myjnie bezdotykowe posiadają cechy myjni ręcznej i automatycznej. Dowiedz się, jakie mają wady i zalety oraz ile kosztuje technologia mycia!

myjnia tir

Myjnia TIR - najbardziej dochodowy rodzaj myjni!

Najdroższy rodzaj myjni samochodowej to właśnie myjnia tir, który jednak przynosi największe zyski inwestorom. Dowiedz się więcej o tym biznesie!

myjnia samochodowa koszt budowy

Myjnia samochodowa sprawdź koszt budowy, porównaj oferty 5 producentów

Myjnia samochodowa koszt budowy – zobacz ile kosztuje czterostanowiskowa myjnia bezdotykowa. Sprawdź najlepsze oferty producentów myjni w Polsce!

koszt budowy myjni bezdotykowej

Koszt budowy myjni bezdotykowej – kalkulator rentowności

Zastanawiasz się, czy myjnia samoobsługowa to opłacalny biznes? Sprawdź, jaki jest koszt budowy myjni bezdotykowej i na jakie zyski możesz liczyć! Dowiedz się ile kosztuje mycie auta i ile impulsów potrzebnych jest na każdy z programów.

myjnia bezdotykowa koszt

Myjnia bezdotykowa koszt budowy i elementów wyposażenia.

Myjnia bezdotykowa koszt budowy zależy od kilku czynników. Sprawdź jaki będzie całkowity koszt wszystkich elementów Twojej myjni bezdotykowej i ile powinien wynosić Twój budżet! Przed rozpoczęciem inwestycji musisz wiedzieć o kilku najdroższych elementach.

Myjnia bezdotykowa cena

Myjnia bezdotykowa cena – sprawdź jak wyglądają koszty technologii

Zastanawiasz się nad inwestycją we własną myjnię samoobsługową? Dowiedz się, od czego zależy - myjnia bezdotykowa cena elementów technologii. Zobacz, które opcje doposażenia najbardziej wpływają na ostateczny koszt przedsięwzięcia. Dzięki nam zdobędziesz potrzebną wiedzę!

Opinie klientów

O nas

Rynek myjni samochodowych w Polsce przechodzi niesamowite ożywienie. Coraz więcej kierowców korzysta z tego typu usług, dlatego nierzadkim widokiem na myjniach są spore kolejki. Zwłaszcza ma to miejsce tuż przed oraz w trakcie weekendu. Kierowcy mogą wybierać spośród wielu rodzajów myjni dostępnych na rynku: bezdotykowych, automatycznych, ręcznych, tunelowych i portalowych. Nic więc dziwnego, że coraz więcej inwestorów myśli o alokacji wolnych środków finansowych w przedsięwzięcie, jaką jest myjnia. Zadaniem naszego serwisu jest kojarzenie ze sobą inwestorów z producentami oraz dystrybutorami na terenie naszego kraju. Każda z firm świadczy podobnego typu usługi, jednak różną się od siebie w istotnych szczegółach, które mają wpływ na cenę czy dalsze serwisowanie i eksploatację myjni. Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu tak długofalowej, kapitałochłonnej i wieloetapowej inwestycji warto jest zorientować się na rynku i porównać oferty przynajmniej 3 różnych firm. Inwestorami zazwyczaj są osoby, które już prowadzą działalność gospodarczą. Ich czas jest bardzo cenny, dlatego za naszym pośrednictwem i w bardzo krótkim czasie mogą otrzymać oferty z różnych półek cenowych. Każdego inwestora zachęcamy do zapoznania się z artykułami na naszym blogu, które mogą pomóc w uzyskaniu odpowiedzi na wiele pytań, które mogą się pojawić w trakcie procesu ofertowo-decyzyjnego.

 • Helpfind Sp. z o.o.
  63-400 Ostrów Wielkopolski
  ul. Kazimierza Pułaskiego 11
 • KRS 0000385405
  NIP 6222763569
  REGON 301735830
 • 718 898 988